document.write('
' + '' + '
Register Class Days Times Instructors Class Starts Class Ends Session
Register Acro 1 Tue 3:30pm-4:30pm Danielle Brosco,Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Acro 2 Wed 4:30pm-5:30pm Danielle Brosco,Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Acro 3 Tue 5:30pm-6:30pm Danielle Brosco,Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Acro 4 Wed 5:30pm-7:00pm Danielle Brosco,Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Adult Ballet Wed 7:15pm-8:45pm Brianna Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Adult Tap Sat 9:00am-10:00am Tabitha Dennison 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 2.5 Mon 4:30pm-5:45pm Sandra Young 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 2.5 Fri 3:30pm-5:00pm Sandra Young 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 3.5 Tue 3:30pm-5:00pm Brianna Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 3.5 Wed 5:45pm-7:15pm Brianna Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 3A Tue 5:00pm-6:30pm Katie Simmons 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 3A Wed 4:30pm-5:45pm Brianna Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 3B Mon 5:45pm-7:15pm Sandra Young 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 3B Thu 7:00pm-8:15pm Katie Simmons 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 4 Tue 3:30pm-5:00pm Bernie Delgado 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 4 Thu 4:30pm-6:00pm Katie Simmons 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 5 Tue 5:00pm-6:30pm Bernie Delgado 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 5 w/ Pointe Thu 3:30pm-5:30pm Rebecca Barney 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 6 Tue 6:30pm-7:45pm Bernie Delgado 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 6 w/ Pointe Thu 5:30pm-7:30pm Rebecca Barney 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Company Class Sat 9:00am-10:30am   09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Jazz 2 Fri 5:30pm-6:30pm Celise Tinkham 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Jazz 3 Mon 6:45pm-7:45pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Jazz 4 Mon 5:45pm-6:45pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Jazz 5 Wed 5:00pm-6:00pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Jazz 5/6 Technique Fri 3:30pm-4:30pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Jazz 6 Wed 3:30pm-5:00pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Lyrical 1 Thu 3:30pm-4:30pm Katie Simmons 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Lyrical 2 Thu 6:00pm-7:00pm Katie Simmons 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Lyrical 3 Tue 7:30pm-8:30pm Katie Simmons 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Lyrical 4 Tue 3:30pm-5:00pm Katie Simmons 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Modern 1 Thu 4:30pm-5:30pm Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Modern 2 Wed 3:30pm-4:30pm Danielle Brosco 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Modern 3 Mon 3:30pm-4:30pm Danielle Brosco 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Modern 4 Mon 4:30pm-5:30pm Danielle Brosco 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Modern 5 Mon 5:30pm-7:00pm Danielle Brosco 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Modern Choreography Mon 7:00pm-8:00pm Danielle Brosco 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Modern Company Wed 7:00pm-8:30pm Danielle Brosco 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Nutcracker 2018 Sat 11:00am-11:00am Danielle Brosco 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Perfect Pointe/Pilates A (Ballet 3, 3.5 & 4) Tue 6:30pm-7:30pm Danielle Brosco 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Perfect Pointe/Pilates B (Ballet 3, 6) Tue 4:30pm-5:30pm Danielle Brosco 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Pointe Ballet 4 Tue 5:00pm-6:00pm Brianna Jones 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Pointe Ballet 5 Tue 6:30pm-7:30pm Brianna Jones 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Rhythmic Gymnastics A Fri 3:30pm-4:30pm Mike Orr 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Rhythmic Gymnastics B Mon 3:30pm-4:30pm Mike Orr 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Tap 2 Fri 4:30pm-5:30pm Celise Tinkham 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Tap 3 Fri 6:30pm-7:30pm Celise Tinkham 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Tap 4 Fri 4:30pm-5:30pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Parent/Toddler A Mon 3:30pm-4:30pm Stacy Jones 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Parent/Toddler B Sat 10:00am-11:00am Stacy Jones 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Creative Movement 1A Wed 3:30pm-4:30pm Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Creative Jazz Wed 6:00pm-7:00pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Creative Movement 2A Mon 4:30pm-5:30pm Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Creative Movement 2B Fri 3:30pm-4:30pm Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Creative Movement 2C/3C Sat 12:00pm-1:00pm Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Tumbling 5-6 Fri 4:30pm-5:30pm Stacy Jones,Mike Orr 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Creative Movement 3A Tue 6:30pm-7:30pm Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Creative Movement 3B Thu 5:30pm-6:30pm Stacy Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Hip Hop 1 Fri 6:00pm-7:00pm Lyndsay Peterson 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Pre-Ballet A Mon 4:30pm-5:30pm Christina Hill 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Pre-Jazz Thu 3:30pm-4:30pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Pre-Tap/Tap 1 Thu 4:30pm-5:30pm Tabitha Dennison 09/10/2018 06/19/2019 2018-2019
Register Ballet 1.5 Mon 5:30pm-6:30pm Laurie Pearce 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 1A Mon 3:30pm-4:30pm Sandra Young 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 1B Wed 3:30pm-4:30pm Brianna Jones 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 2 Wed 5:30pm-7:00pm Laurie Pearce 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Ballet 2 Fri 6:30pm-7:45pm Sandra Young 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Hip Hop 2 Fri 7:00pm-8:00pm Lyndsay Peterson 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
Register Guy\'s Class Thu 6:30pm-7:30pm Gideon Newkirk 09/10/2018 06/22/2019 2018-2019
' + '
');